Projesjonalne telewizory hotelowe Samsung Smart TV seria HE690

Dla najbardziej wymagających Odbiorców, ceniących zaawansowaną technologię, rozbudowane możliwości systemu telewizji interaktywnej, doceniających zalety SMART TV, wymagających perfekcji w stylistyce…

W dzisiejszym świecie, Gości oczekują nie tylko podstawowych kanałów w telewizorze, ale również wielu udogodnień, do który przyzwyczajenie są w ich codziennym domowym życiu, w tym możliwości stałego podłączenia do sieci i oglądania treści pochodzących z wielu źródeł.

Najnowsze modele telewizorów hotelowych Samsung Smart TV, seria HE690, stwarzają to niezapomniane i zróżnicowane środowisko dzięki przekształceniu zwykłego telewizora hotelowego w uniwersalne centrum dostępu do treści.

Wyposażone w rozwiązanie komunikacyjne Samsung LYNK REACH 4.0 telewizory serii HE690 pozwalają hotelom zarządzać i dzielić się treścią w wielu pokojach za pośrednictwem scentralizowanego serwera. Jeżeli dodamy do tego jeszcze stylowe wzornictwo, możliwość dołożenia zegara, najwyższa jakość ekranu, to otrzymamy jedno z najbardziej kompleksowych i profesjonalnych rozwiązań, spełniających wymagania zarówno Inwestora jak też Gości Hotelu.

Telewizory hotelowe Samsung Smart TV, to idealne uzupełnienie pobytu gości przy jednoczesnym zapewnieniu bardziej skutecznego działania marketingowego.

Telewizory Samsung HE690 zapewniają większą satysfakcję gości, służąc w pokoju hotelowym jako centrum rozrywki składające się z wielu urządzeń i wyposażone w mnóstwo dostosowanych do potrzeb gości możliwości odbioru treści.

Funkcjonalność zintegrowanego programowego punktu dostępu (Soft AP) dostarcza 40 Mbps szerokości pasma bezprzewodowego dostępu internetowego, co wystarcza do obsługi do czterech urządzeń przenośnych w promieniu dwóch metrów. Po podłączeniu, Goście mogą dokonać transferu treści osobistych, w tym muzyki, filmów i zdjęć, wprost z urządzeń przenośnych w celu oglądania na większym ekranie wyświetlacza.

Dublowanie ekranu modelu HE69X oraz Digital Living Network Alliance (DLNA)® zapewniają płynną konfigurację treści z urządzeń przenośnych na wyświetlacz bez zniekształceń lub ograniczeń. Natomaist Smart View TV-to-mobile, odwrotna możliwość przenoszenia telewizji na urządzenie przenośne, pozwala gościom na wyraźne oglądanie telewizji na ich urządzeniach przenośnych. Model HE69X z komunikacją bezprzewodową oferuje gościom większą elastyczność interakcji bez pogarszania jakości obrazu lub parametrów dostępu, co daje hotelom dodatkową przewagę rynkową.

Po długim dniu Goście mogą uzyskać dostęp do internetowych platform telewizyjnych, dzięki czemu nie przegapią ulubionego programu w czasie wyjazdu. Modele HE690 dodatkowo rozszerzają opcje rozrywki w pokoju hotelowym za pomocą łączności typu Bluetooth, pozwalającej Gościom słuchać muzyki z urządzeń osobistych poprzez głośniki wyświetlacza. Taki płynny streaming zapewnia tanią alternatywę dla często kradzionych lub psutych stacji dokujących, a także pomaga hotelom przekształcić pokoje w uniwersalne centra rozrywki.


Łatwość przygotowania i współdzielenia treści

Zintegrowane rozwiązanie Samsung zmieniają telewizory Smart TV, w wygodne, łatwe w obsłudze centra dostępu do treści.

Funkcja kanału powitalnego, umożliwia dostosowanie listy reklam prezentujących usługi hotelowe lub reklamujących oferty specjalne, wydarzenia czy też lokalne atrakcje w jednym miejscu.

Serwer LYNK REACH 4.0 daje również managerom hoteli możliwość tworzenia „mapy” kanałów oferującą gościom więcej opcji rozrywki.

Dzięki tej obszernej ofercie, hotele mogą tworzyć specjalnie dostosowany bank kanałów, który dostarcza spersonalizowane treści przy jednoczesnym zaproszeniu gości do korzystania z kanałów płatnych.

Poprzez serwer LYNK REACH 4.0 hotele mogą wykorzystać telewizory serii HE690, do zapewnienia Gościom przyjemności i atrakcji, jednocześnie uruchamiając nowe kanały dochodowe.


Promowanie usług spersonalizowanych

W momencie zameldowania się Gości w Hotelu, serwer systemu zarządzania obiektem hotelowym (PMS) przenosi ich dane na serwer LYNK REACH.

Managerowie hoteli mogą użyć tych danych w celu przesłania Gościom odpowiednio dopasowanych wiadomości, od list rezerwacji stolików restauracyjnych po informacje dotyczące aktualnych wydarzeń.

Gdy goście przygotowują się do wyjazdu, na telewizorze wyświetli się ekran z informacją o podsumowanych kosztach pobytu i udostępnia dogodną opcję wymeldowania ekspresowego.

Serwer LYNK REACH może następnie sfinalizować proces zatwierdzenia płatności, dzięki czemu Goście nie muszą odwiedzać recepcji w celu zakończenia swego pobytu w hotelu.

Dzięki dodaniu LYNK REACH Goście mogą wykorzystać telewizory HE690 w celu uzyskania bieżących informacji oraz skorzystania z ofert specjalnych przez cały czas swojego pobytu.  


Telewizory hotelowe Samsung Smart TV seria HE690

 • zapewnienie wysokiej jakości usług interaktywnych dla Gości hotelowych;
 • płaski, stylowy model stwarza w pokoju hotelowym nastrój, utrzymując uwagę Gości na treści na ekranie TV;
 • uproszczona obsługa telewizorów w pokojach hotelowych dzięki serwerowi LYNK REACH 4.0;
 • dostarczanie wybranej treści do pokoi hotelowych ze zwiększonym bezpieczeństwem poprzez LYNK DRM;
 • bezprzewodowe przesyłanie treści z urządzeń osobistych na ekran telewizora;
 • rozszerzona łączność i dostęp do programów oraz odtwarzacz muzyki z funkcją Bluetooth;
 • rozbudowany, profesjonalny tryb hotelowy;
 • klonowanie ustawień między TV (USB) lub poprzez serwer LYNK REACH 4.0;
 • niepalna obudowa TV;
 • możliwość rozszerzenia gwarancji do 5-ciu lat;
 • wsparcie podczas instalacji oraz uznana światowa marka;
 • możliwość instalacji zegarka;
 • opcjonalne informacje o pogodzie oraz lotach wyświetlane na ekranie TV;
 • różne wielkości ekranów: 28”, 32”, 43”, 55”, umożliwiają optymalny wybór do każdego pokoju hotelowego;