Akcesoria do zamków Omnitec

Dodatkowe elementy systemu zamków OMNITECSeria zamków OMNITEC, to nie tylko same zamki instalowane na drzwiach. To również dodatkowe elementy, które w całości składają się na profesjonalny system kontroli dostępu i pozwalające na kompleksowe wyposażenie obiektu hotelowego, spełniając wymagania Inwestorów.

Czytnik ścienny OMNITEC


Idealne rozwiązanie w przypadku drzwi wejściowych, przeszklonych, z wąskim profilem aluminiowym, do sterowania bramą wjazdową, szlabanami, przywołaniem widny, etc.


Specjalna wersja czytnika ściennego z klawiaturą (ON-LINE), jest natomiast idealnym rozwiązaniem dla Inwestorów, planujących obiekt bez Personelu Recepcji przez 24h/dobę (np. apartamenty, małe pensjonat, hoteliki, etc.). Przy meldowaniu pobytu, generowany jest kod PIN, który można wysłać np. SMSem lub mailem do Gościa, który przyjedzie do Hotelu za kilka dni.


Czytniki ścienne wymagają instalacji elementu sterującego / zamykającego (elektro-rygiel, elektromagnes, automat wjazdowy, etc.) oraz odpowiedniego okablowania i klamek / gałek na drzwiach.

Czytnik do windy OMNITECSpecjalna konstrukcja i konfiguracja w systemie, umożliwia wjazd tylko na określone piętro, dla określonej grupy osób, np.:.

  • Goście Hotelu, mogą wjechać tylko na pietra na których mieszkają oraz pietra wspólne (np. parter, SPA, panorama, etc.)
  • Personel Hotelu, może wjechać na każdy poziom lub też na wybrane poziomy / piętra (np. tylko na piętra z pokojami ale już bez poziomu technicznego)

Koder kart OMNITEC

Podłączany do komputera poprzez złącze USB 2.0

Służy do kodowania kart dla Gości i Personelu oraz do odczytywania informacji z poszczególnych kart

Programator zamków OMNITEC HHU

Jest wygodnym i doskonałym narzędziem do programowania zamków OMNITEC PREMIUM, FIT-IN, KERIA, INDA. Pozwala szybko ustawić nr pokoju, datę i czas oraz odczytać ponad 400 ostatnich wejść do danego pomieszczenia (jednorazowo, maksymalnie z 10 zamków).

Komunikacja z zamkiem jest bezprzewodowa. Przesyłanie danych z komputera do programatora oraz z programatora do komputera, za pomocą kabla USB