Cyfrowa telewizja hotelowa

System cyfrowej telewizji hotelowej

Oferujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, do budowy oraz obsługi cyfrowej telewizyjnej naziemnej i satelitarnej w Twoim Hotelu.

W dzisiejszym świecie, gdzie najważniejszy jest dostęp do szybkiej i rzetelnej informacji, nie może zabraknąć najwyższej jakości cyfrowego sygnału telewizyjnego w pokojach hotelowych. Dostarczamy oraz wykonujemy kompleksową instalację do odbioru i transmisji programów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych DVB-T, oraz z innych źródeł, np. kamery CCTV, odtwarzacze DVD.

Nasza kompleksowa oferta przeznaczona jest zarówno dla małych, średnich jak też bardzo dużych obiektów i obejmuje, m.in.: profesjonalne anteny satelitarne, profesjonalne anteny naziemne odporne na zakłócenia z sygnału LTE, profesjonalne stacje czołowe oraz wzmacniacze z możliwością ich zdalnej kontroli i nadzoru.

Lista programów niekodowanych* naziemnych DVB-T, jaką możemy zaproponować, obejmuje (MUX-1, MUX-2, MUX-3, MUX-8): ok. 29 kanałów TV (zależnie od lokalizacji):
*Dostęp do naziemnej TV cyfrowej DVB-T uzależniony jest do nadajników zlokalizowanych na danym obszarze

Proponowane kanały z satelity, przy obecnej konfiguracji sprzętowej (satelity Astra oraz HotBird):

Do odbioru kanałów kodowanych (Canal+ HD / Canal+ Film HD / Canal+ Sport HD / Eurosport 1 HD) konieczna jest karta od dostawcy sygnału) – umowę z NC+/ITI Neovision S.A. podpisuje bezpośrednio Hotel. Stację można rozbudować o kolejne moduły satelitarne lub cyfrowe modulatory z możliwością podłączenia DVD, komputera, po HDMI.

Opis urządzeń do systemu cyfrowej telewizji hotelowej


W naszych rozwiązaniach, stosujemy produkty najwyżej jakości, wykonywane przez jednego z największych europejskich Producentów, tj. hiszpańską firmę TELEVES.
Televes jest wiodącą, globalną firmą skupioną na projektowaniu, rozwoju i produkcji urządzeń do dystrybucji usług telekomunikacyjnych w domach oraz budynkach użyteczności publicznej (hotele, firmy, przedsiębiorstwa, szkoły, apartamenty, szpitale, etc.).

Siedziba firmy mieści się w Santiago de Compostela (Hiszpania), gdzie znajdują się najnowocześniejsze zakłady produkcyjne. W swojej ofercie produkcyjnej, Televes posiada cały wachlarz produktów niezbędnych do prawidłowego zbudowania, wykonania i nadzoru profesjonalnych systemów telewizyjnych: anteny naziemne, profesjonalne mierniki sygnału, nowoczesne stacje czołowe, wzmacniacze antenowe i budynkowe, kable, złącza oraz gniazda montażowe.

Televes to synonim rozwiązania "One-Stop-Shop", pozwalającego na dostarczenie sygnału telewizyjnego do środowiska dowolnego Odbiorcy.

Przykładowa konfiguracja systemu cyfrowej telewizji hotelowej TELEVES