Akcesoria do zamków Miwa

Opcje i akcesoria w zamkach MIWA

Różne opcje klamek oraz szyldów w systemie MIWA ALV2

W zamkach MIWA ALV2, możemy zastosować 5 modeli klamek (model 476 jest standardem, natomiast pozostałe są dostępne za dopłatą), dzięki temu, możemy zastosować zamki MIWA zarówno w nowoczesnych budynkach/wnętrzach, jak i obiektach zabytkowych.

Hotel może również wybrać odpowiedni wariant kolorystyczny, idealnie pasujący do wnętrza, kolorystyki drzwi oraz detali architektonicznych (satynowa/błyszcząca stal, satynowy/błyszczący mosiądz, ceramiczny ciemny brąz). Klamka na kod to wybór, który zapewnia szybkość oraz prostotę obsługi, wówczas zamek do drzwi otwierany jest wskazaną przez użytkownika sekwencją cyfr. Najwyższy czas porzucić klucze, które w łatwy sposób mogą wypaść z torby, kieszeni czy plecaka i postawić na zmodernizowane i wygodne rozwiązanie!

Na zdjęciach poniżej znajdują się szyldy ALV2_P z różnymi wzorami klamek oraz o odmiennym wykończeniu kolorystycznym powierzchni:

Do opcjonalnego wyboru należy także wersja z wąskim szyldem od strony korytarza (wejścia do pokoju), czyli model ALV2_SLIM.

Do każdej wersji szyldów istnieje możliwość zastosowania fabrycznego klucza mechanicznego.

Na zdjęciach poniżej szyldy ALV2_SLIM z różnymi wzorami klamek:

Czytniki ścienne oraz kontrolery wind w systemie MIWA ALV2

  • Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wykorzystanie standardowego zamka na drzwiach jest niemożliwe ze względów technicznych lub funkcjonalnych, przykładowo: wjazd na parking, drzwi szklane, wejście na basen, do SPA, automat w drzwiach wejściowych, etc.;
  • Czytnik ścienny pozwala na sterowanie m.in. szlabanem, ryglem elektrycznym, automatyką w drzwiach, kołowrotkami, tripodami;
  • Umożliwiają sterowanie windą: wjazd na określone piętro dla gości, którzy tam mieszkają oraz dla personelu.

Aktualizacja poprzedniej wersji zamków AL5H do ALV2

  • MIWA ALV2_P to rozwiązanie, które umożliwia aktualizację poprzedniej wersji zamków – MIWA AL5H;
  • Wymiana samych tylko szyldów od strony wejścia;
  • Bez konieczności wymiany całych zamków;
  • Bez konieczności modernizacji otworów na drzwiach i ościeżnicach;
  • Odporność ogniowa drzwi EI, pozostaje bez zmian.