Rozwiązania Digital Signage TELEVES / ARANTIA

Rozwiązanie Digital Signage firmy Arantia (Televes) pozwala na zbudowanie w obrębie obiektu, systemu komunikacji z Gościem i prezentacji treści w sposób sprawny, efektywny oraz dostosowany do bieżących potrzeb i okoliczności.

System Digital Signage posiada intuicyjne i łatwe w obsłudze oprogramowanie do zarządzania, dzięki któremu można tworzyć, zarządzać i wdrażać niestandardowe treści w systemie.

Możesz teraz połączyć zalety systemu IPTV zorientowanego na rozrywkę w niektórych punktach (np. bar, sala fitness) z potrzebami bezpośredniej komunikacji z Gościem, który jest bardziej oczekiwany w innych obszarach (np. Recepcja, lobby). Możesz tworzyć szablony, które łączą baner tekstowy, obraz reklamowy oraz kanał telewizyjny na żywo na tym samym ekranie. W ten sposób uwaga potencjalnych odbiorców zostaje jeszcze bardziej przeciągnięta, czas oczekiwania na obsługę zostaje obniżony, a wiadomość jest przekazywana w lepszy i bardziej przyjazny sposób.

Dzięki centralnej administracji systemem, będziesz mógł zarządzać wszystkimi urządzeniami w sposób indywidualny lub jako grupy, dzięki czemu utworzysz atrakcyjną zawartość, przygotowaną do każdego typu pomieszczenia, gdzie przebywają Twoi Goście lub osoby, do których chcesz dotrzeć ze swoim przekazem.