Telewizory hotelowe i uchwyty ścienne

Telewizory hotelowe oraz uchwyty ścienne do TV — doskonała jakość w nowoczesnym stylu z oszczędzaniem energii w technologii LED

Oferujemy szeroką paletę najnowszych, profesjonalnych telewizorów dedykowanych dla rynku hotelowego. Stawiamy na nowoczesne oraz sprawdzone rozwiązania marek: Samsung, Thomson/TCL oraz Philips, które na pewno Państwa nie zawiodą. Ponadto, do każdego telewizora możemy dobrać odpowiedni uchwyt ścienny lub sufitowy, w zależności od wymagań oraz docelowego miejsca instalacji sprzętu.

Proponowane przez nas telewizory hotelowe charakteryzują się wysoką funkcjonalnością, jakością, a także estetyczną prezencją. Od kilku już lat, stanowią podstawę wyposażenia miejsc noclegowych, gdyż coraz więcej gości zwraca uwagę na ich dostępność w pokojach hotelowych. Poza tym, są one traktowane jako pewnego rodzaju centrum rozrywki, w szczególności dla rodzin z dziećmi oraz osób, które nawet przebywając na urlopie, mają swój codzienny rytuał oglądania poszczególnych programów telewizyjnych.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą!

philips

Telewizory

thomson

Telewizory

samsung

Telewizory

uchwyty

Uchwyty ścienne