O Firmie

FIRMA VITPOL

ponad 20 lat doświadczenia

Poszukując odpowiednich rozwiązań do swoich obiektów, Inwestorzy bardzo często kierują się tylko najniższą ceną. W efekcie, po roku lub 2-3 latach funkcjonowania Hotelu, dostajemy zapytania, czy możemy wykonać serwis takich lub innych urządzeń, czy możemy przejąć obsługę pogwarancyjną innych systemów, lub czy też możemy wymienić awaryjne urządzenia na inne.

Zamiast zastanawiania się, czy dokonany wybór był odpowiedni, czy wybrane urządzenia będą sprawnie i niezawodnie działały przez najbliższych kilka lat, czy dany wykonawca lub dostawca będzie jeszcze na rynku za parę lat i czy będzie w stanie wykonać naprawy serwisowe, proponujemy Tobie przysłowiowy „święty spokój”.

Skoncentruj się na prowadzeniu Hotelu, na zarządzaniu swoim Personelem, na działaniach marketingowych, które zapełnią Twój Obiekt w 100%, każdego dnia w ciągu roku. Nam zostaw kwestie techniczne, związane z wyposażeniem Twojego Hotelu.

To właśnie ten spokój realizujemy w Hotelach, Pensjonatach, Apart-Hotelach w całej Polsce, ale również w Europie i USA, niezależnie od wielkości, ilości gwiazdek i lokalizacji. Kilku przykładowych Odbiorców: Hotel Topaz w Poznaniu, Hotel Jordaszka w Wodzisławiu Śląskim, Hotel Delfin SPA & Wellness w Dąbkach, Kompleks Hoteli Nosalowy Dwór w Zakopanem, Hotel Biały Kamień w Świeradowie Zdroju, Hotel Krasicki w Lidzbarku Warmińskim, Hotel Silver w Szczecinie, Hotel Interferie Medical SPA w Świnoujściu, Hotele Park we Wrocławiu, Poznaniu, Olsztynie, Hotel Havet w Dźwirzynie, Hotel Columbus w Krakowie, Hotel Kresowiak w Siemiatyczach, Hotel Burysztn Medical SPA w Bobolinie, Kamienica Parkowa w Dąbkach, Hotel Blue Palace na Krecie, Hotele Helnan w Danii oraz Austrii, Pod Brooklyn Hotel w Nowym Jorku.

Nasza Firma działa na rynku hotelowym, nieprzerwanie od 1998 roku, zyskując zaufanie swoich Odbiorców oraz oferując usługi o najwyższym standardzie. Dostarczamy rozwiązania, których celem jest usprawnienie i unowocześnienie przestrzeni hotelowych, które powinny być zaprojektowane i wykonane w sposób intuicyjny, tak by wszystkie udogodnienia były na wyciągnięcie ręki. Współpracując z naszymi dostawcami, stawiamy na nowoczesne i zaawansowane technologie oraz rzetelnie wykonane produkty, dzięki czemu efekt Naszej pracy jest na najwyższym poziomie, co zapewnia zadowolenie Inwestora, czyli… Twoje oraz Twoich Gości.

Zobacz ofertę i skontaktuj się z Nami, abyśmy wspólnie mogli wybrać najbardziej optymalne rozwiązania dla Twojego Hotelu.