Pokaż się z innej strony…

Zaprezentuj swoją ofertę w hall’u, lobby, salach konferencyjnych na nowoczesnych i dużych ekranach cyfrowych. Zaproponuj swoim Gościom nowoczesny sposób prezentacji treści na najnowszych ścianach SMASUNG Video Wall lub pokaż się Gościom z innej strony… Zrób coś więcej od konkurencji…

Opis urządzeń do ściany SAMSUNG Video Wall

Dzięki doskonałej czytelności i trwałości obraz prezentowany na ścianach wideo firmy Samsung ma wysoką jakość, co uatrakcyjnia prezentowane treści. Ściany zostały zaprojektowane pod kątem działania przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w trudnych warunkach, dzięki czemu z pewnością sprostają wymaganiom Twojej Firmy, Hotelu, Salonu, Centrum Handlow-Usługowego.

Ekrany charakteryzują się jasnością 500 nitów, dlatego obraz jest bardzo czytelny i ma żywe kolory, co zapewnia efektywność przekazu w różnych warunkach oświetleniowych.

Wszystkie te cechy powodują, że ściany wideo SAMSUNG idealnie sprawdzają się podczas prezentowania treści i przekazywania informacji w środowiskach użytkowych, gdzie wymagana jest najwyższa jakość obrazu.

Poprawiona jakość paneli ściany wideo Samsung UDE-B, zwiększa efektywność wizualnego przekazu treści dzięki doskonałej jakości i wyrazistości obrazu. Poprzez cienką ramkę o szerokości 3,5 mm (2,3 mm po lewej i u góry oraz 1,2 mm po prawej i na dole) – najcieńszej spośród wszystkich modeli dostępnych w branży – obraz sprawia wrażenie wyświetlanego na jednoelementowym ekranie, a widzowie koncentrują się na treści, a nie na samym urządzeniu.


W różnych warunkach otoczenia jakość obrazu widocznego na panelach ściany wideo może się obniżyć z powodu zniekształceń i niedokładnego odwzorowania kolorów. Aby zapewnić spójną wyrazistość obrazu i niezakłócony przekaz treści w dowolnym otoczeniu, panele ściany wideo Samsung UDE-B przechodzą rygorystyczne testy działania. Każdy wyświetlacz zawiera wzmocniony panel, który rozprasza ciepło i ogranicza działanie czynników atmosferycznych lub powodujących naprężenia.

Najwyższa jakość paneli firmy Samsung pozwala wyeliminować ciemnienie ekranu, przenikanie światła oraz inne czynniki obniżające jakość obrazu. Dodatkowa powłoka anty-odblaskowa zapewnia wierność przekazu treści bez zakłóceń spowodowanych odbiciem światła — wszystkie te cechy gwarantują wyświetlanie najwyższej jakości obrazu przez długi czas.

Nieregularność jasności i dokładności kolorów obrazu ściany może mieć negatywny wpływ na efektywność przekazu. Aby wyeliminować te typy niezgodności w odwzorowaniu kolorów oraz zapewnić spójność i atrakcyjność prezentacji, ściany wideo Samsung z serii UDE-B są konfigurowane fabrycznie, wyposażone w nowoczesne rozwiązania sprzętowe i dostępne z zaawansowanymi narzędziami do kalibracji przez użytkownika.


Kilkustopniowy proces kalibracji opracowany przez firmę Samsung umożliwia dopasowanie ustawień pod kątem najwyższej jakości obrazu i optymalnego odwzorowania barw każdego wyświetlacza natychmiast po rozpoczęciu pracy.

Po skalibrowaniu wyświetlacze charakteryzują się wiodącą w branży jednorodnością punktową na poziomie 90 procent na powierzchni 25 elementów (5x5) każdego wyświetlacza, co umożliwia jednolite odwzorowanie barw wyświetlanych na całej ścianie wideo.

Dzięki kalibracji wyświetlacze zapewniają także minimalne zróżnicowanie balansu bieli — poniżej 300 stopni K. Rygorystyczną kalibrację fabryczną uzupełnia zaawansowane oprogramowanie Samsung Color Expert, które umożliwia użytkownikom wygodne zarządzanie jasnością i jednorodnością odwzorowania barw. Zaawansowane rozwiązania do zarządzania kolorami zapewniają doskonałą jednorodność, spójność i dokładność odwzorowania kolorów prezentowanych na dużym ekranie ściany wideo z serii UDE-B.


Wraz z rosnącymi rozmiarami ekranu rozdzielczość wyświetlanych treści ma coraz większe znaczenie dla efektywności przekazu. Ściany wideo firmy Samsung z serii UDE-B jako pierwsze urządzenia w branży są wyposażone w porty DisplayPort (DP) 1.2 i HDMI i umożliwiają wyświetlanie obrazu w rozdzielczości Ultra-High Definition (UHD) na urządzeniach o różnej konfiguracji, nawet 5x5, bez konieczności zakupu dodatkowych drogich urządzeń.

W porównaniu z konwencjonalnymi ścianami wideo, które zwykle wymagają dodatkowych urządzeń i działają w układzie maksymalnie 2x2 paneli, urządzenia z serii UDE-B obsługujące rozdzielczość UHD stanowią zdecydowany postęp.

Ściany wideo z serii UDE-B – zgodne ze standardem HDCP (High-Bandwidth Content Protection) w połączeniu szeregowym – umożliwiają wyświetlanie zawartości w rozdzielczości UHD, na przykład programów telewizyjnych lub filmów z płyt Blu-Ray bez konieczności zakupu dodatkowych urządzeń, co minimalizuje koszty instalacji kilku wyświetlaczy w ramach dużego systemu wyświetlania lub prezentacji informacyjnych.

Uniwersalne ściany wideo Samsung, są wyposażone w wiele funkcji ułatwiających obsługę, co upraszcza instalacje zgodnie z potrzebami użytkowymi. Dzięki takim samym wymiarom, wystarczy zainstalować uchwyt i przymocować do niego ścianę wideo bez dokonywania pomiarów uchwytu i obliczania odległości od ściany.

Wyświetlacze dostarczane są z najmniejszym w branży uchwytem o głębokości 39 mm, co upraszcza ich instalację oraz kalibrację. Uchwyt można regulować w trzech płaszczyznach: oś x (w górę i w dół za pomocą śrub), oś y (w lewo i w prawo, przesuwając na szynie) oraz oś z (wsuwanie i wysuwanie), co ułatwia ustawianie poszczególnych wyświetlaczy tak, aby zminimalizować przerwy między nimi.

Spójność ustawienia i łatwość regulacji eliminuje konieczność pomiaru odległości podczas ustawiania każdego wyświetlacza oraz demontażu całej ściany wideo, gdy jeden element wymaga regulacji.

Dane techniczne SAMSUNG Video Wall

Wyświetlacz: 
 • Przekątna: 55"
 • Rodzaj panelu: D-LED DID, 1920 x 1080
 • Aktywny obszar wyświetlania (Szer. x Wys.): 1209,6 mm x 680,4 mm
 • Kąt widzenia (poziomy/pionowy):178° / 178°
 • Jasność: 500 cd / m²
  Złącza
 • Wejście RGB: Analogowe D-SUB, DVI-D, Display Port 1.2
 • Wyjście RGB: 2 (wyjście pętli)
 • Wejście audio: Stereofoniczne gniazdo mini Jack
 • Wyjście audio: Stereofoniczne gniazdo mini Jack
 • Wejście wideo: HDMI1, HDMI2
  Pobór mocy
 • Źródło zasilania:AC 100 - 240 V~ (+/- 10 %), 50/60 Hz
 • Zużycie energii (tryb wyłączony):Poniżej 0,5 W
 • Zużycie energii elektrycznej (tryb wł.): Max:198W, Typ:176W, BTU(Max):675W
 • Zużycie energii elektrycznej (tryb uśpienia) Poniżej 0,5 W
 • Klasa energetyczna  C
  Wymiary / parametry
 • Wymiary pojedynczego ekranu: (SxWxG): 1213,5 x 684,3 x 96,6 mm
 • Waga: 21,5 kg / brutto29 kg
 • Uchwyt: VESA 600 x 400 mm
 • Typ odtwarzacza multimedialnego: SBB-C / DA / DI (wsuwany)
  Warunki pracy
 • Temperatura: 0°C ~ 40°C
 • Wilgotność: 10 ~ 80 %
Funkcje ogólne

Obsługa ACM (Advanced Color Management), Automatyczne przełączanie i odzyskiwanie źródła, Zabezpieczenie przed wypaleniem obrazu (zamglenie 44%), Czujnik temperatury, RS232C / RJ45 MDC, „Plug and Play” (DDC2B), Możliwość tworzenia ścian wideo (15 x 15 (OSD)), Video Wall Daisy Chain (10 x 10), Obrotowa podstawa, Funkcja obracania obrazu, Blokada przycisków, Pętla cyfrowa DP 1.2 (obsługa rozdzielczości UHD, obsługa HDCP), Inteligentna aktualizacja oprogramowania sprzętowego, Zegar z baterią (do 80 godzin)

  W zestawie

Skrócona instrukcja instalacji, Karta gwarancyjna, Kabel DP, Kabel stereo DB9, Kabel zasilający, Pilot, Baterie

Podłączenia do SAMSUNG Video Wall

 1. Czujnik pilota zdalnego sterowania.
 2. Czujnik światła: automatycznie wykrywa natężenie światła w otoczeniu wybranego wyświetlacza i reguluje jasność ekranu.
 3. Wskaźnik zasilania.
 4. Przycisk POWER służy do włączania i wyłączania wyświetlacza LCD.
 5. Przycisk SOURCE: przełącza urządzenie z trybu PC w tryb wideo. Pozwala na wybór źródła wejściowego, do którego przyłączono urządzenie zewnętrzne.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o systemie, umówienia spotkania i prezentacji, ustalenia szczegółów instalacji, prosimy o bezpośredni kontakt z Nami: